Close
Type at least 1 character to search
Back to top
Kariyer
Vicco İle Kariyer Basamakları

Vicco, sektöründe köklü bir geçmişe sahip Sportek Ayakkabıcılık tarafından 2005 yılında temelleri atılan çocuk ayakkabı markasıdır.

Pazara sunduğu farklılık sayesinde hızlı bir büyüme kaydeden marka bugün, sektöründe lider konumunda yer almaktadır.Çocuk ayakkabı sektöründe Türkiye’nin lider markası Vicco çatısı altında, profesyonel bir takımın üyesi olmak ister misiniz?

Her sezon çocuklar için 1000’i aşkın ürün tasarlayarak, çocuk ayakkabı modasını şekillendirmede önemli bir rol oynayan Vicco Felsefesi; araştırma, yenilik, konfor ve stil esasına dayanır. Vicco, kalite ve özgünlük niteliklerini korumaya, ayakkabı sektöründe uzun yıllara dayanan varoluşunun bir sonucu olarak, tüm bilgi birikimi ve tutkusunu, geçmişindeki üretim gücünü geleceğe taşımaya, çocuk ayakkabı sektöründe yenilikler sağlamaya devam edecektir.

Türkiye çocuk ayakkabı sektöründe üst sıralarda yer alan bir firma olarak inanıyoruz ki başarıya ulaşmak; çalışanlarımızın refah seviyesini ve performansını arttırmak, ürün kalitesine yüksek önem vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve mükemmellik çabası ile gerçekleşecek bir olgudur.

 1. Müşterilerimizin ihtiyaç ve şartlarına uygun, yasal gereklilikleri ve üretim düzeniyle birlikte çok çeşitli ve kaliteli, sağlıklı ayakkabılar üretmeyi,
 2. Müşterilerimizin beklentilerini ve ürün tatminini bir arada sağlayabilmeyi,
 3. Müşterilerimize insani ve etik koşullarda üretilmiş en iyi ürünleri ulaştırmayı,
 4. Sürekli yapılan iyileştirme ve yenileme süreçleri ile sistemlerimizin ve çalışanlarımızın refahını sağlamayı,
 5. Çalışanlarımızın emsalsiz uyumu ile işini ilk seferde doğru yapabilme performansına ulaşmayı,
 6. Dış tedariklerin ve çalışma koşullarının sürekli iyileştirilmesini,
 7. Rekabetçi fiyat politikası ile zamanında teslimat gerçekleştirmeyi,
 8. Çevreye duyarlı olmayı
 9. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt etmekteyiz.

İlanlarımız

Genel Nitelikler
 • Tercihen MYO veya Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun,
 • Sorumluluk sahibi ve insan ilişkilerinde başarılı,
 • Problem çözme yetkinliğine sahip,
 • MsOffice uygulamalarına hâkim,
 • Müşteri ve hedef odaklı çalışabilen,
 • İletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, öğrenmeye gelişime açık,
 • Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren
 • Girişken, azimli, sorumluluk sahibi,
 • Erkek adaylarda askerlik tamamlamış veya 2 yıl tecilli
İşin Tanımı

Vicco, sektöründe köklü bir geçmişe sahip Sportek Ayakkabıcılık tarafından 2005 yılında temelleri atılan çocuk ayakkabı markasıdır. 2005 yılından bu yana adını “çocuk ayakkabı uzmanlığı” ile duyuran Vicco Markası, kendi kategorisinde Türkiye’nin en geniş ve dünyanın sayılı ürün gamına sahiptir. Pazara sunduğu farklılık sayesinde hızlı bir büyüme kaydeden marka bugün, sektöründe lider konumunda yer almaktadır. Bugün Vicco Markası’nın 27 konsept mağazası mevcuttur. Buna ek olarak Türkiye genelinde 1100 perakende satış noktası ve www.vicco.com.tr e-ticaret işletmesi ile müşterilerine çok kanallı alışveriş imkanı sunmaktadır. Büyümekte olan dinamik organizasyonumuza; Muhasebe ve Finans, Satış, Kurumsal İletişim, Müşteri İlişkileri, İnsan Kaynakları, Online Satış, Depo ve Lojistik, Ar-Ge ve Tedarik Zinciri gibi çeşitli departmanlarımızda görevlendirilmek üzere değer katacak, ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyoruz.